VakıfBank Havale – EFT Ücretleri ve Saatleri

vakıfbank havale eft

VakıfBank 1954 yılında kuruldu ve kuruluşundan bu yana oluşturduğu hizmet gelenekleri ile müşterilerine her daim en iyi hizmeti sunmayı sağladı. VakıfBank müşterisiyseniz, hesabınızdan para transferi yapmanız için sizlere pek çok farklı alternatif sunulmuştur ve tüm bu alternatifler üzerinden işlemlerinizi 7/24 kolay ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank Havale Ücretleri

Eğer VakıfBank müşterisiyseniz, havale ile aynı banka üzerindeki bir başka hesaba para transferi yapabilirsiniz. Burada ücretler hangi yöntemi tercih edeceğinize bağlı olarak değişmektedir. İnternet/mobil kanalı ile yapacağınız havale gönderimlerinden işlem başına 2.5 TL ücret alınırken, aynı kanaldan cebe havale yapmak istediğinizde tahsil edilecek olan işlem bedeli 6.90 TL olmaktadır. VakıfBank ATM’lerini kullanarak havale yapmak istediğinizde ise 6 ila 9 TL arasında, kartsız işlem yaptığınız taktirde ise 6 ila 12 TL arasında işlem ücreti alınmaktadır. Mesai saatleri dışındaki işlemlerde ise bu tutarlar artış gösterecektir. Şubeler üzerinden havale yapma imkanı da bulunmaktadır. Bu işlemlerin ücretleri ise 45 ila 500 TL arasında işlem türüne ve para birimine göre değişmektedir. Havale için sunulan son kanal ise çağrı merkezi kanalıdır. Çağrı merkezini arayarak havale yapmak istediğinizde ise 45 TL masraf alınmaktadır.

VakıfBank EFT Ücretleri

VakıfBank internet şubesi veya mobil şube üzerinden oluşturacağınız EFT talimatlarınızda ödeyeceğiniz masraf 2.50 TL olacaktır. Geç EFT için ek olarak 3 TL masraf alınacaktır. ATM kanalı ile transfer yapmak istediğinizde ise masraf 15 TL olmaktadır. VakıfBank şubeleri üzerinden yapacağınız EFT işlemlerinde ise 55 TL ile 550 TL arasında değişen masraf tahsil edilmektedir. Dilerseniz, çağrı merkezini arayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kanalı tercih ettiğiniz taktirde ise sizden yapacağınız para gönderimi işlemi başına 50 TL ile 100 TL arasında masraf kesintisi talep edilecektir. Geç talimatlar içinse ek bedel 25 TL olmaktadır.

VakıfBank Havale ve EFT Saatleri

VakıfBank’ta havale işlemlerinizi dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. EFT ise 09:00 – 17:15 arasında; şubeler, internet/cep şube ve 0850 222 0 724 nolu telefon bankacılığı ile yapılabilmektedir.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status